з 9.00 до 18.00
ВС - вихідний

РОЗУМНА SMART СУМКА з NFC чіпом УНІКАЛЬНІ БІЗНЕС РІШЕННЯ для САЛОНІВ КРАСИ


120.00 грн.

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 100.

БІЗНЕС РІШЕННЯ для BEAUTY індустрії: салонів краси, парихмакерських та масажних салонів

Ви яскраві представники індустрії краси та моди?  Плануєте відкриття нового салону чи представництва?

Думаєте над тим, як приємно здивувати Ваших клієнтів, вигідно відбудуватися від конкурентів та підвищити впізнаваність Вашого бренду та лояльність клієнтів?

    Пропонуємо унікальне РІШЕННЯ від ЕСОprosto: Розумна «SMART Сумка»

 

Подаруйте Вашим Клієнтам стильну та розумну SMART CУМКУ або ПРОДАЙТЕ їм її з гарною знижкою:) Не просто Сумку, а СУМКУ, яка ВСЕ розповість про Ваш бренд і дозволить надалі комунікувати та взаємодіяти Вам з Вашими клієнтами завдяки інтегрованому NFC чіпу.

WOW Ефект від вручення клієнту такої сумки та подальшого її використання – ГАРАНТОВАНІ!

Як це працює? - Як диво!

На очах клієнта наша розумна сумка оживає та розповідає про Ваш бренд, направляючи клієнта туди, куди Вам потрібно в один клік.

 

 

Детальніше :

1​. Клієнт - власник такої сумки, просто підносить свій смартфон до сумки і одразу потрапляє на Ваш портал, сайт або спеціальний сервіс. Як варіант, це може бути одразу запис на вільний час у салоні з відправкою контактів адміністратору або автоматична онлайн-реєстрація клієнта.

2. На екрані свого телефону клієнт зможе ознайомитися з товарами та послугами Вашої компанії та в один клік записатися, наприклад, на візит чи відвідування Вашого салону.

3. Ви автоматично отримуєте інформацію про замовлення або реєстрацію клієнта, а також зможете надсилати додаткові АКЦІЙНІ пропозиції, анонси нових продуктів, або запропонувати йому бонус, промокод.

 

За допомогою нашої розумної сумки Ви будете на зв'язку з клієнтами 24/7 і щоразу, як вони подумають про Вас, і захочуть зв'язатися, їм досить просто піднести свій Смартфон до сумки.

клієнту не потрібно завантажувати жодних програм або спеціальних програм, навіть камеру вмикати не треба - просто піднести смартфон до сумки

Прошивка, Налаштування та Підключення нашої Розумної сумки за Вашим дизайном всього від 50 грн за одну сумку :)

Можливе швидке хмарне рішення IT або просто перехід на Ваш сайт без додаткових витрат з Вашого боку

* швидке IT рішення – від 5000 грн одноразово, залежно від складності та завдання, або БЕЗКОШТОВНО при замовленні великого тиражу SMART сумок.

До речи, дизан та розміри могут бути будь яки по Вашему замовленню 

Ми робимо все «під ключ» від ідеї та дизайну до готового продукту – Вашої SMART Сумки! (включаючи програмне забезпечення)

За великих тиражів готові обговорювати особливі умови.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре