з 9.00 до 18.00
ВС - вихідний

Еко мішечки для покупок

Показано з 1 по 15 із 27 (всього 2 сторінок)

Купити пакет майку оптом або замовити пакети майки зі своїм лого виробництво пакетів із спанбонду для продуктів, еко мішечки та пакети майки в ассортименте в ecoprosto від прямого виробиника 

Пакет Майка зі спанбонду екологічний - для торгівлі варіант практичний.

Краща альтернатива паперовим і біо - пакетам, що розкладаються. Біорозкладний пакет, також як і паперовий пакет не витримує навантаження і вологи, в той час як наші пакети майки з поліпропілену практичні, довговічні і можуть використовуватися багаторазово, оскільки не є одноразовими пакетами 

На нашому сайті представлено велику різноманітність від прямого виробника еко пакетів майок із спанбонду та оптимальні розміри еко пакетів майок ви можете вибрати та замовити свій розмір пакету .

Основні типорозміри пакети майки:

ЕКО Пакет-майка «S» (210х420х120) на 3 кг

ЕКО Пакет-майка «L» (250х500х130) на 5 кг

ЕКО Пакет-майка "M" (300х550х130) на 7 кг

ЕКО Пакет-майка «XL» (350х600х170) на 10 кг

ЕКО Пакет-майка «ХХL» (400х650х180) на 12 кг

* Спанбонд - міцний зносостійкий нетканий матеріал (поліпропілен), який підлягає переробці, а питання повторної переробки (Recycle) - дуже актуальне в наш час довкілля та зниження вуглецевого сліду.

Пакети майки Київ оптом, доставка пакетів майок по Україні, еко пакети в Харкові, пакети майки Дніпро, а також організація Логістики по всьому світу еко сумок та пакетів їх спанбонду та бавовни прямо від виробника еко сумок Україна. Пакети майки та мішечки широко використовують магазини, супермаркети, торгові мережі, служби доставки їжі та багато інших не тільки торгових організацій

   Пакет Майка здатний витримувати вантаж вагою до дванадцяти кілограмів.

Після обмеження звичних поліетиленових пакетів, купити пакети майки оптом зі складу або замовити партію пакетів майок зі спанбонду зі своїм логотипом просто - через Торговий Дім ecoprosto.

Правило 5R міцно входить у наше життя 5R Refuse-Reduce-Reuse-Recycle-Rot, що означає: Відмовся, Уменбшай, Використовуй повторно, Переведи в компост. Багаторазове впакування є відмінним рішенням.

Що стосується дизайну ми виготовляємо еко сумки та пакети зі спабонду: без малюнка, з печаткою малюнка або логотипом, а також відвантажуємо готові сумки та еко пакети оптом зі складу з нашого стандартного асортименту щоб дізнатися про всі можливості виготовлення та умови краще зв'язуватися з менеджером по телефону або написати нам

На ринку багато різних варіантів пакетів, сумок та різних варіантів упаковки продуктів. Найпопулярнішим, пізнаваним, затребуваним звичним є пакети майки в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших регіонах України були ще недавно пакети майка, без яких ми не представляли свій шопін а зарах зъявились пакети майки зі спанбонду

Наші пакети майки багаторазові та перероблювані, а значить більш екологічні 

 

 

 

Наші еко пакети майки:

• легкі;

• тонкі;

• міцні;

• надійні.

Важливо звернути увагу, що наш пакет майка із спанбонду оснащений ручками дуже зручної конструкції та високої міцності завдяки подвійному шву та особливої ​​технології виробництва пакетів майок із спанбонду методом ультразвукового зварювання.

Ручки забезпечують міцність виробу та дозволяє витримувати великі навантаження. Кожна модель пакета майки має бічні складки різної товщини, які забезпечують майці достатню місткість пакетів, і продукти в нашому пакеті майці точне не випадуть з нього, як це буває у випадку з паперовими пакетами та одноразовими так званими біологічними пакетами.

А чим замінити поліетиленові пакети для овочів та фруктів та іншого вагового товару?

ECO СПАНКЕТ для RETAIL -Альтернатива поліетиленовим пакетам для овочів та фруктів – ECO Friendly мішечки різних типорозмірів для торгових мереж та роздрібних магазинів.

В рамках обмеження використання та розповсюдження поліетиленових пакетів наше рішення є оптимальним для продажу овочів та фруктів на вагу як у місцях самообслуговування у торгових мережах, так і в торгових точках на ринках та магазинах, де є розважальні товари. ЕКО мішечки для продуктів зі шнурком - новий формат Упаковки для розважального товару, мішечок для овочів та фруктів-СПАНКЕТ замість  пакета. 

Переваги СПАНКЕТу:

- еко френдлі дихаючий не токсичний матеріал

- легкий, міцний та зручний у використанні

- зручний як для транспортування, пакування та зберігання

- Універсальний, багаторазовий - придатний для повторного використання

- матеріал, що переробляється і швидко розкладається

- структура матеріалу запобігає появі бактерій

- бюджетне та практичне рішення замість поліетиленового пакету

 

Купити Пакети Майки оптом зі складу дешево зі спанбонду в Києві або замовити пакети майки зі своїм логотипом та печаткою на сайті екопросто від найбільшого виробника в Україні еко пакетів та еко сумок із спанбонду.

Пакети майки Київ оптом, доставка пакетів майок по Україні, еко пакети в Харкові, пакети майки Дніпро, а також організація Логістики по всьому світу еко сумок та пакетів їх спанбонду та бавовни прямо від виробника еко сумок Україна.

 Щоб вибрати еко мішечки або пакети майки зі спанбонду як альтернативу поліетилену для своїх магазинів і торгових точок - залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру.