з 9.00 до 18.00
ВС - вихідний

вибрати колір спанбонду за каталогом доступних кольорів

СПАНБОНД - це практичний зносостійкий нетканий матеріал, з якого ми виробляємо еко сумки методом вултразвукового зварювання на високотехнологічному обладнанні.

Ми підтримуємо у себе складський запас найбільш затребуваних кольорів та щільностей матеріалу, з якого ми дуже оперативно можемо виконати ваші замовлення на сумки.

Тому рекомендуємо при замовленні в першу чергу спиратися на матеріал, що є в наявності, щоб ми могли максимально обістро виконати ВАШ замовлення, а Ви отримати свої сумки

НАЯВНІСТЬ МАТЕРІАЛУ найкраще уточнювати у менеджерів на момент оформлення та погодження Вашого замовлення

Якщо матеріалу немає на складі, ми замовляємо його у виробника спанбонду, час очікування замовленої сировини до 2 місяців і є певні вимоги щодо мінімальної кількості замовлення в потрібному обхемі, потрібного кольору і потрібної щільності спанбонду.

Якщо Вам потрібні зразки матеріалу потрібної щільності і кольору ми передамо їх ВАМ або надішлемо зручним для ВАС способом


КАТАЛОГ СПАНБОНДУ, доступні кольори для замовлення

 

 

 

НАИБОЛЕЕ ПОПУЛЯРНЫЕ ЦВЕТА СПАНБОНДА, которые мы стараемся поддерживать у себя на складе , но нужно уточнять при заказе наличие нужного цвета и плотности  . 

0  375  946 510 157 740  741 

* просим учитывать что монитор может искажать оттенки и цвета , представленные в каталоге